1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

III miejsce w Piłce Nożnej. Brawo Katolik!

 Reprezentacja Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego w JG startując w MISTRZOSTWACH JELENIEJ GÓRY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KL. VII-VIII i GIMNAZJUM KL.III w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła III miejsce. Eliminacje nasi piłkarze przeszli jak „burza” wygrywając dwa mecze i jeden remisując, nie tracąc przy tym żadnej bramki. W turnieju finałowym zabrakło nam odrobiny skuteczności co pozwoliło na zajęcie III miejsca w klasyfikacji końcowej.

Należy zaznaczyć że cały turniej ukończyliśmy nie doznając żadnej porażki tracąc przy tym tylko jedną bramkę. Zostało to docenione przez organizatorów, gdyż bramkarz naszej drużyny Tomek Ditkowski został uznany za najlepszego bramkarza zawodów. Gratulujemy całej drużynie tak dużego sukcesu i życzymy równie udanego turnieju

w piłce nożnej halowej, który będzie rozgrywany w miesiącach zimowych.

Skład reprezentacji:

 1. Lisowski Alan                                            
 2. Iglewski Jakub
 3. Budzyński Mateusz                          
 4. Andruszkiewicz Maciej                    
 5. Kapeluk Kornel                                
 6. Stupnicki Michał                              
 7. Wilk Mikołaj                                     
 8. Niewiadomski Jakub                        
 9. Bak Stanisław
 10. Ditkowski Tomasz

  

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 "Musicie od siebie wymagać,
choćby inni od was nie wymagali"
                                            św. Jan Paweł II