1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Uniwersytet Trzeciego Wieku

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Legnickiej – oddział w Jeleniej Górze

Zajęcia w Jeleniej Górze organizuje Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego. W imieniu Zarządu koordynatorem ds. UTW jest ks. dr Mariusz Majewski - dyrektor Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego w Jeleniej Górze. 

Od października w stolicy Karkonoszy swoją działalność będzie kontynuował Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Legnickiej. Zajęcia odbywają się w drugą i czwartą sobotę miesiąca (godz. 9:00-13:30) w salach Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego (ul. Kopernika 1). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu filozofii i różnych zagadnień teologicznych. Rozpoczęcie zajęć w sobotę 13 października Mszą św. o godz. 9:00 w Bazylice Świętych Erazma i Pankracego.

 • Zjazdy:
  2. i 4. sobota miesiąca
 • Zajęcia odbywają się:
  w salach lekcyjnych Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego
  (ul. Kopernika 1, 58-500 Jelenia Góra)
 • Wymagane dokumenty:
  – podanie
  – zdjęcie legitymacyjne
  – ksero dowodu osobistego
 • Składanie dokumentów
  (osobiście lub korespondencyjnie):
  Sekretariat ul. Kopernika 1; 58-500 Jelenia Góra
  od poniedziałku do piątku 9:00 – 14:00
 • Telefon:
  503-394-206
 • E-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 "Musicie od siebie wymagać,
choćby inni od was nie wymagali"
                                            św. Jan Paweł II