1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Wyniki szczegółowe egzaminu gimnazjalnego

Wyniki szczegółowe egzaminu gimnazjalnego naszych uczniów i naszej Szkoły na tle wyników szkół gimnazjalnych w Jeleniej Górze.

Zamieszczamy wyniki szczegółowe tegorocznego egzaminu gimnazjalnego naszych uczniów. Poniżej możemy porównać średnią naszej Szkoły podaną ze staninem. Oceny podawane w staninach dzieli się na niskie (1-3), średnie (4-6) i wysokie (7-9). 

Gratulujemy naszym Absolwentom! Kolejny raz osiągnęli wyniki, które klasyfikują naszą Szkołę w staninach wysokich, co daje nam drugie miejsce w Jeleniej Górze (powiat grodzki) i powiecie ziemskim (powiat jeleniogórski).

Godny zauważenia jest najwyższy wynik uzyskany w Jeleniej Górze z historii i WOS-u: 71,2!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
 "Musicie od siebie wymagać,
choćby inni od was nie wymagali"
                                            św. Jan Paweł II